Hakkımızda

Hakkımızda

İnşaat ve Tarım Sektöründe de faaliyet gösteren şirketler gurubumuz, 1987 yılından günümüze, akaryakıt sektöründe tanınan bir “MARKA” haline gelmiştir. Petrol Ofisi çatısı altında Aydın, Söke’de bulunan 5 istasyonumuzla sürdürdüğümüz perakende satışlarımızın yanı sıra, toptan satışlar ve Taşıt Tanıma Sistemleri ile de tüm Türkiye’deki müşterilerimize hizmet verebilmekteyiz.


Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz faaliyet gösterdiğimiz her alanda; güler yüzlü hizmet kalitemizle fark yaratmak, yenilikçi ve teknolojiyle barışık olmak. Misyonumuz ise müşterilerimizce her durumda kolayca ulaşabilir olmak ve çözüm odaklı çalışarak tercih edilen olmaktır.

Tarihçemiz

 • 1980

  MYGROUP`un temelini oluşturan “Melih Yavuz ve Ortakları Kollektif Şirketi” kuruldu. Firma yapı malzemeleri perakendeciliğinde kısa sürede önemli yer elde etti.
 • 1987

  Firma ilk istasyonu ile birlikte Akaryakıt sektörüne adım attı.
 • 1990

  “Melih Yavuz ve Ortakları Kollektif Şirketi” ismi “Yavuzlar İnşaat AŞ”olarak değiştir ve firma inşaat sektörü için ilk adımlarını attı.
 • 1994

  “Yavuzlar İnşaat” ilk projesiyle aktif olarak inşaat sektörüne girip. Günümüze dek attığı sayısız projeyle de piyasada güvenin ve kalitenin adı oldu.
 • 1996

  “Yavuzlar Tekstil’in” kurulmasiyla firma tekstil sektörunde araştırmalarına başladı.
 • 2000

  Firma, Milas ilinde bulunan Geyik Barajı çevresinde feldspat ocakları ve zenginleştirme tesisi, Güllük Limani yakınlarında ise stok sahası satın alarak madencilik sektörüne “Yavuzlar Madencilik” adıyla geçis yaptı. Bu hamleyle firma feldspat ve quartz ihracatına başlayarak yurtdışına ilk adımlarını attı. Aynı yıl içerisinde “Yavuzlar Tekstil” adıyla, Aydın Söke`de 9000 metrekare üzerine kurulu, 40 makinali Rollergin Sistemiyle çalısan Pamuk Çırçırlama Tesisini kurdu.
 • 2008

  2000 yılında Türkiye 9uncusu olarak girdiği madencilik sektöründe 2008 yılında 4üncüluğe yükselen “Yavuzlar Madencilik”, 2009 krizini öngörerek şirketin tüm taşınır taşınmaz mal varlığını başarılı bir anlaşmayla dünya çapında ileri gelen bir firmaya devretmiştir.
 • 2009

  “Yavuzlar İnşaat”, “Yavuzlar Akaryakıt”, “Yavuzlar Tekstil”, “MY GROUP” bünyesi adı altında toplandı.
 • 2010

  “Yavuzlar Tekstil” Aydın/Söke şehir merkezinde sahibi oldugu Çırçır fabrikasında kullandığı makinelerini, son teknolojinin gerekliliklerine uygun şekilde güncelleyerek, işletme kapasitesini iki katına çıkartarak Söke-Milas Karayolu üzerinde bulunan Sarıkemer Beldesine taşıdı.
 • 2016

  Petrol Ofisi ile Taşıt Tanıma Sistemleri Distribütörlüğü anlaşması yapan firmamız, akaryakıt sektörünün bu kulvarındaki pozisyonunu da almış oldu.
//]]>